Obwieszczenie Starosty Tczewskiego z dnia 02.09.2026 r.
OBWIESZCZENIE STAROSTY TCZEWSKIEGO
Starosta Tczewski działając na podstawie art. 72 ust. 6 ustawy dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (Dz. U. z 2026 r. poz. 670) zawiadamia, że dnia 2 września 2026 r. wydał decyzję nr WB.6740.1.36.2026 o pozwoleniu na budowę sieci wodociągowej i instalacji doziemnej technologicznej wodociągowej, unieczynnienie odcinków istniejących sieci i instalacji, demontaż odcinków instalacji rurowej i elementów armatury i uzbrojenia terenu w ramach zadania „Przebudowa magistrali wodociągowej DN400 na terenie Stacji uzdatniania wody „Motława” w Tczewie”, na terenie dz. nr 25/4, 25/12 obręb ewidencyjny 0003, jednostka ewidencyjna Tczew – M 221401_1, ul. Działkowa.
W związku z powyższym informuje się, że w terminie 14 dni od daty opublikowania niniejszego obwieszczenia można zapoznać się z treścią decyzji oraz z dokumentacją sprawy w Wydziale Budownictwa Starostwa Powiatowego w Tczewie, ul. Piaskowa 2, I piętro, pokój nr 124 (tel. nr 58 77–34–888).
Godziny przyjmowania klientów w Wydziale Budownictwa: poniedziałek 7.30-12.00, wtorek 7.30-15.30, środa 7.30-12.00, czwartek 7.30-16.30, piątek 7.30-14.30.
Zgodnie z art. 49 § 2 ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. – Kodeks postępowania administracyjnego (Dz. U. z 2025 r. poz. 1691) zawiadomienie uważa się za dokonane po upływie czternastu dni od dnia, w którym nastąpiło publiczne obwieszczenie, inne publiczne ogłoszenie lub udostępnienie pisma w Biuletynie Informacji Publicznej.
Tczew, dnia 2 września 2026 r.
