Przejdź do treści

Wyszukiwarka

Przejdź do BIP

Wyniki zapytania ofertowego - wykonanie przeglądu szczegółowego szesnastu obiektów inżynierskich

Powiat Tczewski informuje, iż na wykonanie przeglądu szczegółowego szesnastu obiektów inżynierskich, tj. mostów, wiaduktów oraz przepustów w drogach powiatowych administrowanych przez Powiat Tczewski najkorzystniejszą ofertę złożyła firma SMART-ENG PAWEŁ CHWEDYK, ul. Daszyńskiego 17/20, 44-100 Gliwice.

czytaj całość: Wyniki zapytania ofertowego - wykonanie przeglądu szczegółowego szesnastu obiektów inżynierskich

Zapytanie ofertowe - wykonanie przeglądu szczegółowego szesnastu obiektów inżynierskich

Zapytanie ofertowe na wykonanie przeglądu szczegółowego szesnastu obiektów inżynierskich, tj. mostów, wiaduktów oraz przepustów w drogach powiatowych administrowanych przez Powiat Tczewski.

czytaj całość: Zapytanie ofertowe - wykonanie przeglądu szczegółowego szesnastu obiektów inżynierskich

Wyniki zapytania ofertowego - świadczenie usług związanych z bieżącym utrzymaniem dróg

Powiat Tczewski informuje, iż na świadczenie usług związanych z bieżącym utrzymaniem dróg najkorzystniejszą ofertę złożyła Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Subkowach, ul. Wodna 2, 83-120 Subkowy.

czytaj całość: Wyniki zapytania ofertowego - świadczenie usług związanych z bieżącym utrzymaniem dróg

Zapytanie ofertowe na wykonanie kompleksowej usługi polegającej na zorganizowaniu i przeprowadzeniu Festiwalu Zdrowia w ramach projektu „Eliminowanie zdrowotnych czynników ryzyka, występujących w miejscu pracy, na obszarze powiatu tczewskiego”

Powiat Tczewski zaprasza do składania ofert wykonanie kompleksowej usługi polegającej na zorganizowaniu i przeprowadzeniu Festiwalu Zdrowia w ramach projektu „Eliminowanie zdrowotnych czynników ryzyka, występujących w miejscu pracy, na obszarze powiatu tczewskiego” realizowanego w ramach Poddziałania 5.4.2 Zdrowie na rynku pracy z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

 

czytaj całość: Zapytanie ofertowe na wykonanie kompleksowej usługi polegającej na zorganizowaniu i przeprowadzeniu Festiwalu Zdrowia w ramach projektu „Eliminowanie zdrowotnych czynników ryzyka, występujących w miejscu pracy, na obszarze powiatu tczewskiego”

Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego nr 2 na realizację usługi transportowej w ramach projektu "Zdolni z Pomorza - powiat tczewski"

Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego nr 2 na realizację usługi transportowej w ramach projektu "Zdolni z Pomorza - powiat tczewski"

Zamawiający informuję, iż na wykonawcę usługi transportowej wyłoniono firmę SPTS Marcin Kosow w Gdyni

czytaj całość: Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego nr 2 na realizację usługi transportowej w ramach projektu "Zdolni z Pomorza - powiat tczewski"

Zapytanie ofertowe na transport do Poznania w ramach projektu "Zdolni z Pomorza"

Przedmiotem zamówienia jest usługa transportu do Poznania w dniu 8 czrewca 2019 roku. Wyjazd stanowi jedną z form wsparcia dla uczniów szczególnie uzdolnionych w ramach projektu Zdolni z Pomorza – powiat tczewski współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego. Zakres usługi musi być zgodny 
z niniejszym zapytaniem oraz z ofertą złożoną na formularzu ofertowym, którego wzór stanowi załącznik Nr 1 do zapytania ofertowego. 

czytaj całość: Zapytanie ofertowe na transport do Poznania w ramach projektu "Zdolni z Pomorza"

przeczytaj treść ponownie

banner

Starostwo Powiatowe w Tczewie

ul. Piaskowa 2
83-110 Tczew

tel. 58 7734 800
fax.58 7734 803
mail: starostwo@powiat.tczew.pl

Polityka prywatności i wykorzystywania plików cookiesPortal współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

ITM.expert usługi informatczne strony www Tczew

TwójCzarter.pl czarter jachtów bez patentu Pętla Żuławska Promocja

BKNS LAW Kancelarie Radców Prawnych

Kancelaria radca prawny Patrycja Szarama